Filmowy styl i elegancja, kulturalna konferansjerka w dwóch językach, najwyższej klasy sprzęt sceniczny, elastyczne podejście do repertuaru – tworzymy wesela marzeń na poziomie europejskim.

 

Dj 007 z Wrocławia, niczym agent - gotów jest na przyjęcie każdej misji, jego dewizą jest przede wszystkim zadowolenie gości, a wszystko to w stylowej oprawie i kulturalnej atmosferze. Organizacja zabaw integrujących, prowadzenie imprezy i wodzirejka to nieodłączny element każdego wesela z dj-em 007. Każde zlecenie przyjmujemy ze starannością i z wielką elastycznością podchodzimy do oczekiwań Pary Młodej. Dj 007 każde wesele poprzedza spotkaniem i ustaleniem scenariusza oraz stylu muzycznego imprezy. Przy jego doborze repertuaru bawią się starsi i młodsi, nikomu nie pozwoli siedzieć za stołem.

O nas

Sprzęt i oprogramowanie

Zapewniamy kompleksową obsługę muzyczną imprez okolicznościowych. Dokładamy wszelkich starań, aby nasza konferansjerka była kulturalna i prowadzona ze smakiem, podejmujemy się również prowadzenia imprez w języku angielskim. W ofercie posiadamy oświetlenie, nagłośnienie i zestaw gadżetów imprezowych oraz dodatkowo wypożyczamy napis "LOVE" .

Oferta skierowana do klientów indywidualnych, agencji artystycznych, firm organizujących imprezy integracyjne, konferencje, dni otwarte, wystawy, spotkania okolicznościowe, bankiety, akcje marketingowe, jubileusze.

 

Oferujemy Państwu konferansjerską obsługę eventów, zapewnienie sprzętu nagłośnieniowego i oświetleniowego oraz dbałość o estetykę prezentacji. Oprócz doświadczenia i wysokiej klasy sprzętu scenicznego gwarantujemy stylowy wizerunek i wysoką kulturę osobistą, wszystko po to, by uczynić Państwa wydarzenie jeszcze bardziej prestiżowym. Dodatkowo służymy pomocą w uzgodnieniu szczegółowego harmonogramu imprezy z organizatorami. Jesteśmy mobilni i możemy dojechać do każdego miejsca na terenie Dolnego Śląska.

Kulturalnie i z pasją. Zapewniamy profesjonalne i nowoczesne podejście do balów studniówkowych, magisterskich, półmetków i imprez karnawałowych.

 

Dj 007 poleca się do misji imprezowych. Profesjonalny sprzęt nagłośnieniowy zapewni obsługę muzyczną na najwyższym poziomie a efekty iluminacji świetlnej stworzą niepowtarzalny, klubowy klimat disco. Każdy bal poprzedzamy spotkaniem organizacyjnym, w którym omawiane są poszczególne punkty programu. Dj-a 007 wyróżnia elastycznie podejście do repertuaru dostosowane do potrzeb klientów. Konferansjerka w nienachalnym, kulturalnym stylu gwarantuje swobodę zabawy.

Paulina i Damian

Opinie

Duet dj-ski 

na eleganckie imprezy 

Wesela / Studniówki / Imprezy firmowe / Konferencje/ Imprezy międzynarodowe